login  |  choose your language     
 
login  |  choose your language     
     
    EN - reviews   SE - studentåsikter
    ES - reseñas   DK - erfaring
    DE - bewertungen   RU - Поделитесь своим опытом
    FR - commentaires   PL - doświadczeniach
    IT - recensione   
   |   opinie    |   pytania I odpowiedzi    |   grupy    |   kontakt
Opinie
Untitled Document
   
Miriam, Niemcy

W Szkole Językowej Lingua w Barcelonie była bardzo przyjemna atmosfera. Mili nauczyciele tłumaczyli wszystko jasno i chętnie we wszystkm pomagali. Również jeśli chciałem się dowiedzieć czegoć o zwiedzaniu lub wieczornym wyjściu.

 
Steve, USA

"Spędziłem w Szkole Lingua w Barcelonie dwa tygodnie i nie tylko dużo się w ktrótkim czasie nauczyłem ale również świetnie się bawiłem ucząc. Moją jedyną skargą jest to, że nie zostałem dłużej – ale zostanę następnym razem! Ludzie w szkole byli fantastyczni: pomocni, przyjaźni a nauczyciele świetni.”

 
Emon, Holandia

Cieszyłem się każdą minutą mojego trzytygodniowego pobytu w Barcelonie ze Szkołą Lingua. Kurs był dobrej jakości, nauczyciele bardzo przyjacielscy, zakwaterowanie znajdowało się w cetrum, a miasto było wspaniałe!!!

   
Silva, Brazylia

"Sposób w jaki uczycie jest świetny, w dobrej cenie, dobrym położeniu itp. Dużo się nauczyłam podczas pobytu u Was. nauczyciele są bardzo mili.“

 
Jade, Wielka Brytania

"Wszystko było dobrze zorganizowane i szkoła znajduje w dobrym centralnym położeniu. Zdecydowanie wróciłabym, żeby kontynuować naukę hiszpańskiego.”

 
Karin, Szwecja

"Szkoła Lingua w Barcelonie to najlepsza ze szkół w których się dotychczas uczyłam. Nauczyciele są fantastyczni i w ciągu dwóch tygodni nauczyłam się dużo więcej niż oczekiwałam. Bardzo dobra równowaga pomiędzy konwersacją i gramatyką.© lingua  - general conditions  - kontakt  - rezerwacja
links: szkoła hiszpańskiego w Barcelonie -  Kursy hiszpańskiego w Barcelonie -