login  |  choose your language     
 
login  |  choose your language     
     
    EN - accommodation   SE - boende i barcelona
    ES - alojamiento barcelona   DK - spansk værtsfamilie
    DE - unterkunft barcelona   RU - жилье в Барселоне
    FR - logement barcelone   PL - mieszkanie barcelona
    IT - alloggio barcellona   
   |   opinie    |   pytania I odpowiedzi    |   grupy    |   kontakt
Mieszkanie Barcelona
Untitled Document

Wierzymy że dla udanego pobytu porzebujesz przyjaznego i komfortowego otoczenia. Dlatego staramy się to zapewnić. Uważnie wybieramy i regularnie odwiedzamy każde zakwaterowanie. Z większością współpracujemy od początku. Standardowo pokoje są rezerwowane od niedzieli poprzedzającej pierwszy dzień kursu do soboty rano, po ostatnim dniu lekcji.

W Barcelonie oferujemy następujące rodzaje zakwaterowania:
Mieszkanie studenckie
Rodzina hiszpańska

Mieszkanie studenckie, pokój jedno- lub dwuosobowy

W pełni wyposażone mieszkania dzieli się ze studentami lub hiszpańskimi młodymi pracownikami. We wszystkich mieszkaniach jest darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy mają do dyspozycji własne pokoje z całym niezbędnym wyposażeniem: pojedynczym lub podwójnym łóżkiem, szafą, stołem, krzesłem itp. Pokój dzienny, kuchnia i łazienka śą dzielone ze wszystkimi mieszkańcami. To świetna opcja dla tych, którzy szukają możliwości życia z różnymi ludźmi z różnych kultur. Oferujemy również zakwaterowanie w hotelu, pensjonacie lub hostelu. Ceny zależą od sezonu i standardu. Dla oczekujących takiego rodzaju zakwaterowania Lingua z przyjemnością przedstawi listę możliwych opcji.

Rezerwacji pokojów dwuosobowych mogą dokonać tylko uczestnicy kursu podróżujący razem.

Rodzina (śniadanie, HB): pokój jedno- lub dwuosobowy

Wybierając zakwaterowanie u rodziny hiszpańskiej uczestnicy kursu mają szansę poznać gościnność typowej hiszpańskiej rodziny. Wierzymy, że to najlepszy sposób na poznanie hiszpańskiej kultury. Mając do dyspozycji własny pokój i klucze, uczestnicy kursu mogą poczuć się w domu jednocześnie mając komfort niezależności. Należy jednak pamiętać, że każdy uczestnik musi się dostosować do zasad i zwyczajów swojej hiszpańskiej rodziny.

Wersja HB oznacza śniadanie I jeden posiłek, podczas gdy wersja ze śniadaniem tylko śniadanie. Rezerwacji pokojów dwuosobowych mogą dokonać tylko uczestnicy kursu podróżujący razem.

© lingua  - general conditions  - kontakt  - rezerwacja
links: szkoła hiszpańskiego w Barcelonie -  Kursy hiszpańskiego w Barcelonie -